Finance na jedné adrese

Honza se představuje

Chytrý Honza představuje řešení osobních financí třetí generace. Pryč je doba, kdy jste museli kvůli každé maličkosti do banky. Pryč je i doba, kdy jste kvůli financím vysedávali v kavárnách s poradci. Nyní vyřešíte vše sami a on-line, v pohodlí svého domova. Informace a nástroje pro financování bydlení, pojištění nebo třeba spoření máte konečně na jednom místě.

Honzovo řešení osobních financí je především chytré. Žádné úspory za každou cenu, žádné nabízení zdánlivě výhodných produktů. Honza neradí, ale dává možnost každému, aby si poradil sám.

Zakladateli portálu jsou Jiří Paták a Jakub Havrlant, dvojice průkopníků moderních internetových řešení. Chytrý Honza by také nevznikl bez obětavosti a nadšení týmu mladých lidí, kteří věří v úspěch myšlenky, že finanční služby patří na internet. Partnerem projektu je společnosti MITON CZ.

Proč spravovat své finance s Honzou?

  1. 1Honza je nezávislý - všechny relevantní instituce jsou zde zastoupeny. Portál není vlastněn, ani provozován žádnou finanční skupinou. Honza do obchodu jinak nezasahuje, výběr produktů a služeb je tak jen na Vás.
  2. 2Finance se stěhují na internet - řešení obsahuje všechny běžné finanční produkty, plus i mnohé další související výdaje jako energie. Jako první tak Chytrý Honza přestěhoval finance kompletně na internet.
  3. 3Unikátní srovnání trhu – kromě srovnání produktů aplikace umožňuje i okamžité srovnání Vašich výdajů s ostatními lidmi ve Vašem kraji, kteří mají podobné příjmy a jsou stejně staří. Máte tak dokonalý přehled, kde platíte moc a kde naopak uspoříte.
  4. 4Nehorázné slevy – často se na trhu objeví produkt, který je za zavádějící cenu a je nabízen jen po omezenou dobu. Honza funguje jako hlídací pes. Jakmile se na trhu objeví levnější řešení, než to, co aktuálně máte, ihned o tom víte.
Vyzkoušejte si správu osobních financí online
Vyzkoušejte si online srovnání všech finančních produktů na trhu

Kontaktní informace

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici:
na telefonním čísle 775 785 248
nebo emailu info@chytryhonza.cz
a to pondělí - pátek 9:00 - 18:00.

Honzův tým

Chytrý Honza - Patron portálu
Chytrý Honza se stal fenoménem českého internetu v létě roku 2009. Svou kariéru nastartoval projektem honzovahypoteka.cz, který je dnes s více než 2000 online žádostmi o hypotéku za měsíc nespornou jedničkou na trhu. Na jaře 2010 přidal portál honzovapojistka.cz, se kterým velmi rychle dostal mezi vedoucí hráče v cestovním pojištění online. Úspěch obou portálů pak Honzu inspiroval k přidání dalších produktů a služeb na svůj web. Dnes tak jako jediný umožňuje uživatelům vyřešit finance na jedné adrese.
Jiří Paták - Managing director
Jirka patří mezi zakladatele konceptu Chytrý Honza. V srpnu 2009 stál u zrodu prvního z projektů skupiny - honzovahypoteka.cz, . Jako inspirace pro moderní finanční nástroje mu posloužily zkušenosti z působení jak na českém, tak i americkém trhu. V současnosti skupinu portálů chytryhonza.cz řídí.
David Toula - Marketing a PR manager
David má v Chytrém Honzovi na starosti marketing a PR, ale nepřináší mu to starosti, leč radost. Své bohaté zkušenosti získané u nás i v zahraničí nyní využívá k tomu, aby skrze Chytrého Honzu změnil způsob, jakým byli lidé po dlouhé léta zvyklí hospodařit se svými penězi.
Daniel Horňák- Sales manager
Dan má v Chytrém Honzovi na starosti spolupráci s klíčovými partnery a obchod. V bankovnictví působí od roku 2006 a zkušenosti z přímého kontaktu s klienty úspěšně přenáší na internet.
Helena Marešová - Office manager
Helena je součástí týmu Chytrého Honzy od dubna 2010. Zpočátku měla na starosti zákaznický servis a komunikaci s poradci na honzovahypoteka.cz. Momentálně je pravou i levou rukou Jirky. Bez Helči se tak toho v Chytrém Honzovi opravdu moc nestane.
Michal Pekarčík - Project leader - honzovahypoteka.cz
Michal pracuje na projektu honzovahypoteka.cz od jeho samotného začátku. Nyní se věnuje technickému, grafickému a funkčnímu zajištění tohoto portálu, komunikuje spolupráci s partnerskými stránkami a zajišťuje přátelskou atmosféru v celém týmu.
Josef Cipra - Project leader - honzovapojistka.cz
Josef točí kormidlem v pojistné flotile Chytrého Honzy. Internetovému prodeji a online marketingu se aktivně věnuje již od mladých studentských let. Ve vzácných momentech kdy právě není online se věnuje divadlu, vaření nebo honí balón po hřišti.
Hynek Husník - Product specialist
Hynek sleduje nejnovější trendy ve financích i na internetu a stará se o jejich přenášení na portál. Zpracovává analýzy, vyhodnocuje statistiky a celkově se stará o to, aby Chytrý Honza neztratil krok s vyspělými trhy.
Tomáš Konopásek - Product specialist
Tomáš vyhledává nejlepší nabídky ze světa financi a dává je na internet. Podílí se i na optimalizaci stránek a stará se o aktualizaci dat. Pečlivě sleduje statistikyz portálu a navrhuje úpravy.
David Menger - IT support
David se zapojil do projektu Chytrý Honza na podzim roku 2010. V té době se podílel na spuštění honzovaenergie.cz. Nyní pracuje především na pojistných produktech.
Filip Musil - Marketing specialist
Filip pracuje od samotného počátku pro projekt honzovapojistka.cz. Na starost má především mediální aktivity, copywriting a SEO marketing. Zpracovává také texty na portálech chytryhonza.cz.
Alena Pantáková - Customer service
Alena pracuje na Chytrém Honzovi od začátku léta 2010. Na starosti má zákaznické centrum a s tím spojenou péči o klienty. Prostřednictvím zpětných vazeb a komunikace s klienty tak pomáhá k neustálému zkvalitňování služeb.